Zbiórka żywności da Ci wiele radości

W miesiącu październiku zbieraliśmy artykuły żywnościowe oraz środki czystości dla potrzebującej rodziny.Ojciec, który utrzymywał cała rodzinę doznał wylewu co pozbawiło go możliwości pracy na długi czas. Obecnie mężczyzna jest pod stała kontrolą lekarską i czeka go długotrwałe leczenie oraz rehabilitacja.

Czytaj więcej

Jeden z dziesięciu

W dniu 20.10.2020 roku wrzały nasze mózgi na teleturnieju " Jeden z dziesięciu".10 chętnych do zmagań intelektualnych walczyło dzielnie. Niektóre pytania sprawiły trudność, a niektóre odpowiedzi zaskoczenie. Poziom wiedzy chłopaków był bardzo wysoki.

Czytaj więcej

Integracyjne Dni Sportu

Integracyjne Dni Sportu to przedsięwzięcie, które na stałe wpisane jest w działalność naszej placówki. Pomimo trwającej pandemii nie przestaliśmy działać na rzecz zdrowia zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa COVID-19. W tym roku Integracyjne Dni Sportu odbyły się w dniach 14-23.09.2020r.

Czytaj więcej

Wszystko o herbacie

W dniu 18.02.2020 roku uczestniczyliśmy w zajęciach pod hasłem „Wszystko co powinieneś wiedzieć o herbacie". Było dużo ciekawostek związanych z herbatą np. to, że jest nazwana napojem cesarzy i psów, że jest mnóstwo kolorów herbat między innymi niebieska i żółta, a specjalista od herbaty to kiper, na zakończenie zgadywaliśmy jaka to herbata, oceniając ją po zapachu, smaku i wyglądzie.

Czytaj więcej

Tłusty Czwartek

Zgodnie z naszą polską tradycją i my w bursie świętowaliśmy Tłusty Czwartek. Było wesoło bo każdy poprawił sobie humor słodkimi pączkami ( tylko nie mówcie naszym trenerom bo nie ma to nic wspólnego z dietą sportowca).

Czytaj więcej