Dzień Dziecka na wesoło

W dniu 1 czerwca 2018 r. wokół Katedry św. Mikołaja odbyła się wielka plenerowa impreza. Dla dzieci przygotowano wiele ciekawych atrakcji. Nasza placówka również aktywnie wzięła udział w imprezie.

Czytaj więcej

Dobra zabawa

Młodzież z Bursy Szkolnej nr 4 wzięła udział w grze zespołowej Air Soft Gun. Gry wiernymi replikami oryginalnej broni palnej strzelających plastikowymi kulkami.

Czytaj więcej

Podsumowanie semestru

W dniu 28.02.2018 roku odbyło się spotkanie Pani dyrektor i grona pedagogicznego z młodzieżą  podsumowujące  działania wychowanków w pierwszym semestrze.

Czytaj więcej

Poznajcie Rudzika

Mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Kajtuś, którego byliśmy wirtualnym opiekunem został adoptowany. Jak wiemy w elbląskim schronisku jest wiele psów i kotów czekających na adopcję.

Czytaj więcej

Spotkanie z panią psycholog

W dniu 6 lutego br. dowiedziała nas w bursie pani psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, która opowiadała nam o tym, jak się uczyć, by ta nauka przynosiła rezultaty.

Czytaj więcej

Kącik zdrowej prasy

Systematycznie zespół ds. promocji zdrowia dzięki współpracy z pobliskimi placówkami i instytucjami, zaopatruje naszą placówkę w czasopisma prozdrowotne.

Czytaj więcej

Wieczór Wigilijny

Boże Narodzenie to najpiękniejszy czas w roku. Magiczna atmosfera świąt sprawia , że czekamy na nie z utęsknieniem. Jest to czas, w którym łączymy się ponad wszelkimi podziałami, zbliżamy się do siebie.

Czytaj więcej

Paczka dla Bohatera

18 grudnia 2017 roku przekazaliśmy do Klubu Garnizonowego 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej przy ulicy Mierosławskiego 5 „Paczkę dla Bohatera” wraz z życzeniami świątecznymi.

Czytaj więcej

Bursowe Koło Dawców Krwi

W związku z tym że od wielu lat organizujemy cykliczne Akcje Krwiodawstwa, a liczba honorowych dawców krwi wśród bursowiczów, wychowawców oraz pracowników obsługi powiększa się uznaliśmy za konieczne utworzenie Bursowego Koła Dawców Krwi "Kropla Życia".

Czytaj więcej

Zbiórka Żywności

Dnia 1.12.2017 roku wolontariusze już po raz kolejny włączyli się w Ogólnopolską Zbiórkę Żywności.Mamy nadzieję że zebraną żywność ucieszy podopiecznych Banku Żywności.

Mecz MKS Truso

W dniu 29.11.2017 roku udaliśmy się z młodzieżą z naszej placówki na halę sportową MOS, aby wspólnie kibicować naszym wychowankom na meczu piłki ręcznej.

Czytaj więcej

BURSOWE SPA

Jak wiadomo każda kobieta lubi o siebie zadbać i pięknie wyglądać. Nasze wychowanki miały okazję to uczynić, uczestnicząc 28 listopada 2017 roku w zajęciach pt. Bursowe SPA – Jak zadbać o urodę?

Czytaj więcej