Bursowe zioła

Świeże zioła stanowią dodatek do niemal każdej potrawy. Korzystnie wpływają na smak i wygląd potrawy, a także wspierają procesy trawienne naszego organizmu, dlatego zawsze warto mieć je pod ręką.

„Coś zdrowego na ząb”

„Coś zdrowego na ząb” to tytuł kolejnych warsztatów kulinarnych zorganizowanych na terenie placówki w dniu 18.03.2019 roku.

Turniej tenisa stołowego

Dnia 5 marca został rozegrany w bursie turniej tenisa stołowego pomiędzy wychowankami oraz wychowawcami. Turniej przebiegał w zdrowej sportowej atmosferze.

Wyjście na łyżwy

Korzystając z zimowej aury wychowankowie 12 lutego wybrali się na lodowisko. Zabawa była przednia.

"Stop paleniu papierosów"

To tytuł konkursu plastycznego przeprowadzonego na terenie placówki w styczniu w ramach prowadzonych działań prozdrowotnych.

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

W związku ze zbliżającymi się Mikolajkami, z inicjatywy wychowanków, 6 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stolowego. W rozgrywkach wzięli udział także wychowawcy, którzy świetnie się bawili.

Każda kropla ratuje życie

Bursowe Koło Dawców Krwi "Kropla Życia" po raz kolejny zorganizowało akcję krwiodawstwa, która odbyła się 13 listopada 2018r.

Certyfikat Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

W dniu 16 listopada w Ełku uczestniczyliśmy w Wojewódzkiej Konferencji "Szkół Promujących Zdrowie", podczas której odebraliśmy Certyfikat Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty "Szkoła Promująca Zdrowie".

Dyniowy Zawrót Głowy

Kreatywność i twórczość artystyczna to cechy, którymi musieli wykazać się uczestnicy warsztatów plastycznych.

Integracyjne Dni Sportu

W dniu 18.09.2018 r. na terenie Bursy Szkolnej odbyły się  Dni Sportu. W imprezie wzięli udział wychowankowie bursy.

Integracyjne karaoke

Wrzesień, jako początek roku szkolnego, sprzyja wszelkim formom integracji. W dniu 26 września zorganizowaliśmy w naszej bursie „Integracyjne karaoke”.

Marchewkowy zawrót głowy

W dniu 4.10.2018r. wychowanki wykonały pyszne i zdrowe ciasto marchewkowe z żurawiną i pomarańczmi.Następnie odbyła się degustacja ciasta przez wszystkich mieszkańców bursy.