Informacja dla maturzystów

Maturzyści (byli wychowankowie), którzy chcą skorzystać z noclegów w Bursie Szkolnej nr 4 podczas egzaminów maturalnych zobowiązani są do wypełnienia deklaracji pobytu z określeniem terminów egzaminu i noclegów. Deklaracja pobytu musi być ściśle powiązana z terminami egzaminów. Deklarację należy wypełnić do czwartku do godz. 22:00. Liczba miejsc ograniczona!

Link do deklaracji: https://forms.gle/EFaZSscCSqdbmHX59

 W dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem należy dokonać opłaty za pobyt w bursie w wysokości 32,40zł brutto za osobodzień. W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV2, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia osób korzystających z noclegów w Bursie Szkolnej nr 4 oraz pracowników, osoba przebywająca w placówce zobowiązana jest do bezwzględnego przestrzegania wzmożonego reżimu sanitarnego. Procedury postępowania i zasady organizacji pobytu w Bursie Szkolnej nr 4 w Elblągu w czasie epidemii SARS-CoV2 dostępne będą u pracowników placówki. Każda osoba ma obowiązek zapoznania się z treścią procedur i przestrzegania ich podczas pobytu w placówce.

 

„Ośmiu Wspaniałych”

Dnia 19 czerwca 2020 roku w Urzędzie Staromiejskim odbyła się XXII gala konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. Wśród laureatów znalazły się nasze wychowanki: Paulina Ratyńska oraz Aleksandra Żmijewska, które otrzymały podziękowania oraz nagrody z rąk Prezydenta Miasta Elbląga.

Czytaj więcej

Bursowe Music Show

Dnia 5 maja został ogłoszony konkurs na odległość "Bursowe Music Show".Zabawa polegała na zaprezentowaniu wybranego przez siebie utworu bądź układu tanecznego i nagraniu go.Wychowankowie oddawali głosy na swojego faworyta poprzez stronę FacebookFilmik z największą ilością polubień wygrał.

Czytaj więcej

Słodkie dyktando

W związku z Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego w dniu 20.02.2020 roku, zostało  zorganizowane dyktando a ,że był to też Tłusty Czwartek podczas pisania  wychowanki częstowały się pączkami.

Czytaj więcej

Walentynki

Z okazji Walentynek, przypadających 14 lutego, wychowankowie wraz z wychowawcami zorganizowali pocztę walentynkową. Na korytarzu została ustawiona czerwona skrzynia, do której wychowankowie wrzucali swoje kartki, wyrażając w ten sposób swoje sympatie.

Czytaj więcej

Akademia Przyszłości

W dniu 15.01.2020 roku odbyły się warsztaty z tutorami z Akademi Przyszłości z Katarzyną Kamińską-Kozioł i Dawidem Markun, chcieli oni przez to spotkanie zachęcić naszą młodzież aby sami zostali tutorami.

Czytaj więcej

Wybory Miss i Mistera

Od kilku lat są naszą tradycją i na stałe wpisały się w harmonogram działań pracy opiekuńczo-wychowawczej. W tym roku odbyły się 28 listopada 2019 r., a kandydaci i kandydatki ubiegający się o tytuł Miss i Mistera Bursy musieli wykazać się inteligencją, sprytem, zwinnością oraz błyskotliwością.

Czytaj więcej