Konkurs na logo...

W dniu 22.02.2017 r. rozstrzygnięty został wewnątrzbursowy konkurs na logo Szkoły Promującej Zdrowie. Konkurs zorganizowała p. Kamila Dzikońska- Pietryka, która w naszej placówce pełni funkcję opiekuna sekcji Promującej Zdrowie.

Czytaj więcejKonkurs na logo...

Dni Promocji Zdrowia.

W dniach 3 - 6 kwietnia, w ramach projektu „Szkoła Promująca Zdrowie” w Bursie Szkolnej nr 4 organizowany był cykl zajęć prozdrowotnych - Dni Promocji Zdrowia. Hasłem przewodnim tegorocznych działań, było: ,,Jesteśmy aktywni". W ramach dni nasza placówka wraz z partnerami lokalnymi zachęcała młodzież do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Czytaj więcejDni Promocji Zdrowia.

Wspieramy aktywność fizyczną...

Na terenie naszej placówki z końcem października 2016 r. powstała siłownia, która jest dostępna dla wszystkich mieszkańców bursy. Mamy nadzieję, że będzie to miejsce sprzyjające dobremu samopoczuciu i zdrowiu fizycznemu.

Akcja Krwiodawstwa.

Już po raz kolejny grupa naszej młodzieży udała się do pobliskiego Punktu Krwiodawstwa w Elblągu w celu oddania krwi osobom chorym i potrzebującym. Akcja zorganizowana została 12 stycznia i miała na celu zwrócenie uwagi wychowanków na pomoc drugiemu człowiekowi oraz uświadomienie im, jak cudza krew może uratować zdrowie i życie drugiemu człowiekowi.

Czytaj więcejAkcja Krwiodawstwa.