Dzień z piłką nożną

Zaczęły się Mistrzostwa w Piłce Nożnej UEFA EURO 2021 to i my ruszyliśmy na zmagania z tym pięknym sportem. We wtorek 15.06.21r. Młodzieżowa Rada Bursy oraz Sekcja Sportowa zorganizowały dwa spotkania.

Czytaj więcej

Dni Promocji Zdrowia

W miesiącu kwietniu odbył się szereg zajęć prozdrowotnych. Zorganizowany został challenge "Aktywni w Pandemii", prowadzone były zajęcia sportowe on-line wzmacniające wydolność organizmu oraz poprawiające kondycję.

Czytaj więcej

Wylecz depresję

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją na terenie placówki prowadzone były przez tydzień działania zwiększające świadomość młodzieży z zakresu sposobów leczenia depresji.

Czytaj więcej

Zajęcia fitness on-line

W ramach „Światowego Dnia Zdrowia” na przełomie kwietnia- maja prowadzone były zajęcia sportowe on-line poprzez aplikacje messenger. Ćwiczenia wzmacniające prowadzone były dla chętnych wychowanek oraz pracowników bursy. Podczas zajęć, które odbywały się cyklicznie raz w tygodniu.

Czytaj więcej

Dzień Kolorowych Skarpetek

SOLIDARNI Z ZESPOŁEM, czyli Dzień Kolorowych Skarpetek 21 marca obchodzony jest Światowy Dzień osób z Zespołem Downa. Data obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa jest symboliczna.

Czytaj więcej