Turniej bilarda

W dniu 8 stycznia 2020 r. sekcja sportowa zorganizowała dla wychowanków turniej noworoczny w bilarda. Bilard jako sport i alternatywna forma spędzania czasu wolnego cieszy się ogromną popularnością wśród młodzieży.

Czytaj więcej

Spotkanie z trenerem triatlonu

Dnia 5.12.2019 roku na świetlicy dziewcząt odbyło się spotkanie z trenerem triatlonu MKS Truso Panem Bogusławem Tołwińskim, który dodatkowo jest nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 16 w Elblągu, organizator wielu imprez rekreacyjno-sportowych, uczestnik programu telewizyjnego „Zdobywcy".

Czytaj więcej

Spotkanie z Amazonkami

W dniu 27.11.2019 r., odbyło się spotkanie nt. Profilaktyka raka piersi, które poprowadziły przedstawicielki Elbląskiego Stowarzyszenia Amazonek pani Elżbieta Zimińska oraz pani Jadwiga Bielawska.

Czytaj więcej

Udzielamy I Pomocy Przedmedycznej

W ramach prowadzonych na terenie placówki działań profilaktycznych w dniu 20 listopada 2019 r.  młodzież wzięła udział w warsztatach z udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Zajęcia przygotowane były z udziałem ratownika medycznego pana Piotra Saneckiego, które prowadzone były w formie ćwiczeń.

Czytaj więcej

Konsekwencje prawne wobec nieletnich

To temat spotkania z pracownikiem KMP w Elblagu, panem Damianem Komosinśkim, realizowany w ramach ogólnopolskich projektów: "Szkoła Promująca Zdrowie", "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń" oraz działań profilaktycznych.

Czytaj więcej