„Ośmiu Wspaniałych”

Dnia 19 czerwca 2020 roku w Urzędzie Staromiejskim odbyła się XXII gala konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. Wśród laureatów znalazły się nasze wychowanki: Paulina Ratyńska oraz Aleksandra Żmijewska, które otrzymały podziękowania oraz nagrody z rąk Prezydenta Miasta Elbląga.

Czytaj więcej

Bursowe Music Show

Dnia 5 maja został ogłoszony konkurs na odległość "Bursowe Music Show".Zabawa polegała na zaprezentowaniu wybranego przez siebie utworu bądź układu tanecznego i nagraniu go.Wychowankowie oddawali głosy na swojego faworyta poprzez stronę FacebookFilmik z największą ilością polubień wygrał.

Czytaj więcej

Słodkie dyktando

W związku z Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego w dniu 20.02.2020 roku, zostało  zorganizowane dyktando a ,że był to też Tłusty Czwartek podczas pisania  wychowanki częstowały się pączkami.

Czytaj więcej

Walentynki

Z okazji Walentynek, przypadających 14 lutego, wychowankowie wraz z wychowawcami zorganizowali pocztę walentynkową. Na korytarzu została ustawiona czerwona skrzynia, do której wychowankowie wrzucali swoje kartki, wyrażając w ten sposób swoje sympatie.

Czytaj więcej

Akademia Przyszłości

W dniu 15.01.2020 roku odbyły się warsztaty z tutorami z Akademi Przyszłości z Katarzyną Kamińską-Kozioł i Dawidem Markun, chcieli oni przez to spotkanie zachęcić naszą młodzież aby sami zostali tutorami.

Czytaj więcej

Wybory Miss i Mistera

Od kilku lat są naszą tradycją i na stałe wpisały się w harmonogram działań pracy opiekuńczo-wychowawczej. W tym roku odbyły się 28 listopada 2019 r., a kandydaci i kandydatki ubiegający się o tytuł Miss i Mistera Bursy musieli wykazać się inteligencją, sprytem, zwinnością oraz błyskotliwością.

Czytaj więcej

Andrzejki 2019

 Andrzejki - jak co roku cieszą się w naszej bursie dużą popularnością. Młodzież pozostajaca na weekend miała okazję powrózyć wszystkim uczestnikom przyszłośc z kart magicznych serc, horoskopu oraz czarodziejskich przepowiedni.

Czytaj więcej