Serduszka na WOŚP

Już wkrótce 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej, której celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Andrzejki "Wieczór wróżb i magii"

W czwartek 29.11.2018r. o godz.19 młodzież zorganizowała święto św. Andrzeja dla całej społeczności bursy. Magiczne wróżki i wróżbici przepowiadali wszystkim bursowiczom przyszłość z kart, horoskopu, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia.

BURSOWE SPA

Bursowe SPA – Jak zadbać o urodę? Zajęcia o tej tematyce odbyły się w naszej placówce w dniu 17 października 2018 roku. 

Zumba

Gorące rytmy, energetyzująca muzyka, pozytywna energia i emocjonalna euforia – aż trudno uwierzyć, że wystarczy godzina aerobiku, by poczuć się jak na latynoskim parkiecie.

Medal Komisji Edukacji Narodowej

To wyjątkowe wyróżnienie, które nadaje się za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli.

Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka dziewczęta  przygotowały słodką niespodziankę dla męskiej części mieszkańców Bursy. Było dużo uśmiechu i humoru.

Kwaterowanie 2018

Kwaterowanie wychowanków w nowym roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się w dniu 2 września 2018 r. od godziny 14.00. Serdecznie zapraszamy Rodziców/Opiekunów prawnych oraz młodzież.