Podsumowanie semestru

W dniu 06.03.2019 roku odbyło się spotkanie Pani dyrektor i grona pedagogicznego z młodzieżą podsumowujące działania wychowanków w pierwszym semestrze.

Czytaj więcej

Quiz

Język polski jest bardzo trudnym językiem, nie tylko dla obcokrajowców. Pomimo tego wszyscy staramy się nim posługiwać.Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego 26 lutego bieżącego roku w naszej bursie testowaliśmy wiedzę z języka polskiego.

Czytaj więcej

REKRUTACJA 2019/2020

kwaterowanie

Kwaterowanie wychowanków w Bursie Szkolnej nr 4 przy ul. Komeńskiego 37 w nowym roku szkolnym 2019/2020 odbędzie się w dniu 1 września 2019 r. od godziny 14.00. Serdecznie zapraszamy Rodziców/Opiekunów prawnych oraz młodzież.

Informujemy, że z dniem 1 sierpnia  2019 r. decyzją Prezydenta Miasta Elbląg Bursa Szkolna nr 4 pozyskała dodatkowy budynek mieszczący się przy ul. Agrykola 8. Kwaterowanie wychowanków w tym budynku odbędzie się 1 września 2019 r. od godz. 14.00. O godzine 17.00 odbędzie się zebranie rodziców, wychowanków z dyrektorem placówki oraz kadrą pedagogiczną. Serdecznie zapraszamy Rodziców/Opiekunów prawnych oraz młodzież.

Gofry

Tłusty czwartek wychowankowie bursy szkolnej postanowili świętować nieco inaczej i zamiast tradycyjnych paczków zrobili przyszne gofry.

Czytaj więcej

Miss i Mister Bursy

Dobra zabawa i wyśmienite humory towarzyszyły całej społeczności młodzieży podczas wyborów Miss i Mistera Bursy, które odbyły się 21 lutego br. o godz. 17:00. O tytuł najpiękniejszych i najzdolniejszych ubiegało się 4 kandydatów i 5 kandydatek.

Czytaj więcej

Serduszka na WOŚP

Już wkrótce 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej, której celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Czytaj więcej

Andrzejki "Wieczór wróżb i magii"

W czwartek 29.11.2018r. o godz.19 młodzież zorganizowała święto św. Andrzeja dla całej społeczności bursy. Magiczne wróżki i wróżbici przepowiadali wszystkim bursowiczom przyszłość z kart, horoskopu, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia.

Czytaj więcej