Piosenka jest dobra na wszystko

W dniu 14.03.2019 roku odbyło się w bursie karaoke. Każdy uczestnik mógł sprawdzić swoje umiejętności wokalne, a przy tym świetnie spędzić czas wspaniale się bawiąc.

Podsumowanie semestru

W dniu 06.03.2019 roku odbyło się spotkanie Pani dyrektor i grona pedagogicznego z młodzieżą podsumowujące działania wychowanków w pierwszym semestrze.

Quiz

Język polski jest bardzo trudnym językiem, nie tylko dla obcokrajowców. Pomimo tego wszyscy staramy się nim posługiwać.Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego 26 lutego bieżącego roku w naszej bursie testowaliśmy wiedzę z języka polskiego.

REKRUTACJA 2019/2020

kwaterowanie

Kwaterowanie wychowanków w Bursie Szkolnej nr 4 przy ul. Komeńskiego 37 w nowym roku szkolnym 2019/2020 odbędzie się w dniu 1 września 2019 r. od godziny 14.00. Serdecznie zapraszamy Rodziców/Opiekunów prawnych oraz młodzież.

Informujemy, że z dniem 1 sierpnia  2019 r. decyzją Prezydenta Miasta Elbląg Bursa Szkolna nr 4 pozyskała dodatkowy budynek mieszczący się przy ul. Agrykola 8. Kwaterowanie wychowanków w tym budynku odbędzie się 1 września 2019 r. od godz. 14.00. O godzine 17.00 odbędzie się zebranie rodziców, wychowanków z dyrektorem placówki oraz kadrą pedagogiczną. Serdecznie zapraszamy Rodziców/Opiekunów prawnych oraz młodzież.

Gofry

Tłusty czwartek wychowankowie bursy szkolnej postanowili świętować nieco inaczej i zamiast tradycyjnych paczków zrobili przyszne gofry.

Miss i Mister Bursy

Dobra zabawa i wyśmienite humory towarzyszyły całej społeczności młodzieży podczas wyborów Miss i Mistera Bursy, które odbyły się 21 lutego br. o godz. 17:00. O tytuł najpiękniejszych i najzdolniejszych ubiegało się 4 kandydatów i 5 kandydatek.

Serduszka na WOŚP

Już wkrótce 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej, której celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Andrzejki "Wieczór wróżb i magii"

W czwartek 29.11.2018r. o godz.19 młodzież zorganizowała święto św. Andrzeja dla całej społeczności bursy. Magiczne wróżki i wróżbici przepowiadali wszystkim bursowiczom przyszłość z kart, horoskopu, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia.