Kwaterowanie

ZASADY KWATEROWANIA WYCHOWANKÓW w Bursie Szkolnej nr 4 w Elblągu

1. Kwaterowanie niepełnoletnich wychowanków odbywa się w obecności 1 rodzica/ opiekuna prawnego.

2. W bursie zakwaterowany może zostać, wychowanek bez objawów infekcji i choroby zakaźnej oraz gdy nie został nałożony na niego obowiązek kwarantanny lub izolacji domowej.

Czytaj więcej

Sztuka Widziana Moimi Oczami

W dniach 7-11.06.2021r. stworzyliśmy wernisaż prac naszych zdolnych podopiecznych pt. "Sztuka widziana moimi oczami". Pamiętajcie, że sztuka ułatwia zrozumienie świata, rozwija kreatywność, wyobraźnię, umiejętność emocjonalnego przeżywania.

Czytaj więcej

Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca w naszej bursie odbył się Dzień dziecka. Nie zabrakło dużo uśmiechu i dobrej zabawy. Wychowankowie uczestniczyli w grach zespołowych takich jak: zbijak i siatkówka.

Czytaj więcej
Rekrutacja

Rekrutacja 2021-2022

Rozpoczynamy proces rekrutacji na rok szkolny 2021/2022. Kandydatów zainteresowanych kontynuacją pobytu oraz nowych kandydatów zapraszamy do zakładki REKRUTACJA.

Dzień Kobiet

"Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów"...

Dzień Kobiet jest doskonałą okazją do okazania dziewczynie, kobiecie, kobitce ile znaczy w życiu każdego mężczyzny. Z okazji tego święta męska część bursy nagrała życzenia które zostały umieszczone na stronie Facebooka bursy a wszystkie Panie otrzymały kwiaty.

Czytaj więcej
Dzień Kobiet pełen relaksu!

Dzień Kobiet pełen relaksu!

Z okazji Dnia Kobiet w bursie poczułyśmy sie jak w salonie piękności. W tym dniu wykonane były zabiegi pielęgnacyjne dłoni (nawilżenie, masaż, stylizacja paznokci). A przecież wiadomo, że zadbane dłonie i wypielęgnowane to wizytówka każdej kobiety.

Czytaj więcej

Wieczór gier planszowych

W środowe popołudnie wychowankowie spędzili w sposób kreatywny swój wolny czas, zamiast grać na telefonach komórkowych lub oglądać telewizję młodzież bursy grała w gry planszowe.

Czytaj więcej

Ognisko

W poniedziałek 22.02.2021 roku spotkaliśmy się przy ognisku integracyjnym na terenie naszej bursy. To miejsce magiczne, które dało nam tło do stworzenia cudownej atmosfery dzięki ludziom, którzy na nie przyszli. Integracja "całą gębą" bo byli na niej nie tylko wychowankowie, ale też pracownicy.

Czytaj więcej

Walentynki

Walentynki♥️to nie tylko Święto Zakochanych, to również święto przyjaźni, życzliwości, szacunku i radości. Wieczorem zorganizowaliśmy spotkanie walentynkowe, aby pobyć ze sobą, porozmawiać, rozwinąć umiejętności autokreacji w zdaniu "Jestem fajną Walentynką bo...".

Czytaj więcej

Tłusty czwartek

Obchody związane z tłustym czwartkiem rozpoczęliśmy od wspólnego wypieku pączków i gofrów. Młodzież chętnie uczestniczyła we wszystkich czynnościach związanych z ich powstawaniem.

Czytaj więcej